Formacionet zyrtare, Andorra – Shqipëria

Shqipëria nis me fitore të thellë epokën pas Panuccit

25 March 2019 19:33
22:43

Shqipëria ka fituar thellë 0 me 3 ndaj Andorrës në ndeshjen e parë pas largimit të trajnerit Christian Panucci.

Armando Sadiku, Bekim Balaj dhe Amir Abrashi realizuan tre golat për fitoren e parë të Shqipërisë në kualifikimet për Euro 2020.

Image
21:07

Shqipëria kalon në epërsi ndaj Andorrës

Shqipëria ka kaluar në epërsi ndaj Andorrës në Grupin H kualifikues.

Armando Sadiku ka kaluar kuqezinjtë në epërsi në minutën e 21-të.

Goli i tij erdhi pas një gabimi trashanik të portierit të Andorrës.

 

 

19:33

Formacionet zyrtare, Andorra – Shqipëria

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Andorra – Shqipëria në Grupin H kualifikues për Euro 2020.

Ndeshja fillon në ora 20:45:

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme