Gjiganti anglez me ofertë mbi 130 milionë euro për Koulibayn

Gjiganti anglez me ofertë mbi 130 milionë euro për Koulibayn

23 March 2019 22:12

Manchester United synon të përforcohet në mbrojtje, gjatë afatit kalimtar të verës.

Dëshira e drejtuesve të “Djajve të Kuq”, është qendërmbrojtësi Kalidou Koulibay i Napolit, transmeton KTV.

Sipas mediave në Itali, skuadra angleze po përgatit një ofertë mbi 130 milionë euro për mbrojtësin senegalez.

Për t’i siguruar shërbimet e 27-vjeçarit, Manchester Unitedi duhet ta mposhtë garën e ashpër me Real Madridin, Barcelonën dhe Chelsean

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme