Tifozët e lusin Ronaldon të kthehet te Reali Foto: Reuters

Tifozët e lusin Ronaldon të kthehet te Reali

18 March 2019 20:07

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka vizituar Madridin dhe menjëherë ka hasur në tifozët e ish-skuadrës së tij, Reali.

Teksa inauguronte një klinikë të re bashkë me të dashurën Georgina Rodriguez, tifozët dëgjohen që i kërkojnë të kthehet te Reali.

Ronaldo reagon vetëm duke bërë shenjën “ok”.


 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme