Prezantohet kënga për përfaqësuesen e Kosovës Foto: Koha

Prezantohet kënga për përfaqësuesen e Kosovës

18 March 2019 17:02

Është prezantuar kënga për përfaqësuesen e Kosovës në eliminatoret për “Euro 2020”.

Kjo këngë e realizuar nga “RRecords” këndohet nga Jehona Lumi dhe Florent Abrashi.

Ajo është publikuar në bashkëpunim me tifozët e Kosovës, “Dardanët”, ka bërë të ditur produksioni me rastin e publikimit.

Ripërpunimi i këngës së grupit “Lindja” është publikuar vetëm në versionin me tekst. Videoklipi zyrtar xhirohet më 25 mars gjatë ndeshjes Kosovë – Bullgari, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

XhA26/03/2019 15:51

Këngë më katastrofë, ska mundur njeriu të bëjë.

Dr19/03/2019 10:20

Nuk eshte kenge e mire. E dobet

Shto koment

Të ngjashme