Indiana Pacers fiton me vështirësi ndaj Thunderit

Indiana Pacers fiton me vështirësi ndaj Thunderit

15 March 2019 20:39

Indiana Pacers ka marrë një fitore të vështirë në shtëpi ndaj Oklahoma City Thunder 108:106 në sekondat e fundit të ndeshjes.

Heroi i nikoqirëve ishte Matthews (Mathju), që dy sekonda para fundit të ndeshjes shënoi për dy pikë duke i dhënë fitoren skuadrës së tij, transmeton KTV.

Një lituanez dhe kroat ishin dy heronjtë e Indianës në këtë duel, pasi Sabonis realizoi 26 pikë, ndërsa Bojan Bogdanovic shtoi 23 të tjera.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme