Hedhet shorti për çerekfinale dhe gjysmëfinale në Ligën e Evropës

Hedhet shorti për çerekfinale dhe gjysmëfinale në Ligën e Evropës

15 March 2019 13:16

Është hedhur shorti për fazën çerekfinale dhe gjysmëfinale të edicionit të sivjetmë në Ligën e Evropës.

Shorti ka caktuar këto ndeshje:

Arsenal - Napoli

Villarreal – Valencia

Benfica – Eintracht Frankfurt

Slavia Praga – Chelsea

Gjysmëfinalet

Arsenal/Napoli - Villarreal/Valencia

Benfica/Frankfurt – Slavia Praga/Chelsea.

Image

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme