Milani interesohet në Corbon

Milani interesohet në Corbon

15 March 2019 12:08

Milani është duke përgatitur ofertë për transferimin e qendërmbrojtësit të Bolognas, Gabriele Corbo, përcjellë "Calciomercato" të premten.

Corbo 19-vjeçar është i përfaqësuar nga agjenti Mino Raiola, që pritet të ndërmjetësor marrëveshjen mes dy klubeve në verë, transmeton Koha Ditore.

Corbo ka qenë i rregullt në skuadrën e të rinjve të Bolognas këtë stinor dhe ka tashmë nëntë ndeshje me përfaqësuesen U-21 të Italisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme