Shorti cakton superpërballje në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

15 March 2019 11:51

Është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Janë caktuar superndeshje:

Ajax - Juventus

Liverpool - Porto

Tottenham - Manchester City

Manchester United - Barcelona

Është hedhur shorti edhe për fazën gjysmëfinale

Fituesi i Tottenham/City – Fituesi i Ajax/Juventus

Fituesi i United/Barcelona– Fituesi i Liverpool/Porto

Ndeshjet e para çerekfinale luhen më 9 dhe 10 prill, ndërsa ato të kthimit më 16 dhe 17 prill.

Nëse nuk ju hapet video, mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

 

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme