Kurzawa në radar të Tottenhamit

Kurzawa në radar të Tottenhamit

14 March 2019 19:45

Tottenhami është duke u interesuar për shërbimet e mbrojtësit të Paris Saint-Germainit, Layvin Kurzawa, njofton "Calciomercato" të enjten.

Kurzawa 26-vjeçar në verë do të ketë edhe një vit kontratë me Parisin dhe Tottenhami mund të sigurojë atë me një çmim të volitshëm.

Kurzawa këtë stinor ka startuar në vetëm katër ndeshje në Ligue 1 me Parisin dhe ka humbur vendin në përbërje, pasi trajneri Thomas Tuchel po preferon Presnel Kimpemben.
 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme