Rrahje në NBA Foto: Reuters

Rrahje në NBA

12 March 2019 12:17

Serge Ibaka i Toronto Raptors dhe Marquese Chriss i Cleveland Cavaliers janë përleshur në përballjen mes dy skuadrave në NBA.

Të dy u përjashtuan nga loja në çerekun e tretë.

Në pamje shihej se Chriss i kishte thënë diçka veteranit të Raptorsit, ndërsa ai reagon ashpër.

Të dy u përjashtuan, ndërsa në fund Clevelandi fitoi 126-101.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme