Kastrati ftohet nga Kosova

Kastrati ftohet nga Kosova

12 March 2019 10:57

Lirim Kastrati që luan te Lokomotiva e Zagrebit është ftuar nga përzgjedhësi i Kosovës Bernard Challandes për dy ndeshjet e radhës.

Lajmin e ka konfirmuar për KTV-në futbollisti nga Hogoshti i Kamenicës.

Kosova luan miqësoren me Danimarkën më 21 mars dhe ndeshjen kualifikuese ndaj Bullgarisë me 25 mars.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme