16 ekipet që vazhdojnë tutje në Ligën e Evropës Foto: Reuters

16 ekipet që vazhdojnë tutje në Ligën e Evropës

21 February 2019 22:54

Janë mësuar 16 ekipet më të mira të këtij edicioni në Ligën e Evropës.

Sot kanë përfunduar ndeshjet e para të eliminimit direkt në këtë garë dhe ekipet e kualifikuara tutje janë:

Arsenal

Benfica

Chelsea

Dinamo Zagreb

Dynamo Kyiv

Frankfurt

Inter

Krasnodar

Napoli

Rennes

Salzburg

Sevilla

Slavia Praha

Valencia

Villarreal

Zenit

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme