Atletico hesht Juven dhe Ronaldon Foto: Reuters

Atletico hesht Juven dhe Ronaldon

20 February 2019 22:56

Atletico Madrid ka heshtur Juventusin dhe Cristiano Ronaldon duke i mposhtur 2 me 0 në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Të dy golat erdhën në 15-minutëshin e fundit të takimit. Jose Gimenez dhe Diego Godin shënuan në minutat 79’ dhe 83’ për fitoren shumë të rëndësishme të skuadrës madrilene.

Ndeshja e kthimit zhvillohet më 12 mars në Torino.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme