Fati i ndeshjes Lyon-Barça vendoset në Camp Nou

Fati i ndeshjes Lyon-Barça vendoset në Camp Nou

19 February 2019 22:55

Ndeshja e parë mes Lyonit dhe Barcelonës ka përfunduar pa gola dhe fituesi i këtij dueli të fazës së eliminimit pritet të vendoset në ndeshjen e kthimit që zhvillohet në Camp Nou.

Përkundër dominimit që kishte Barça në këtë takim, nuk arriti që të realizonte një gol përballë mbrojtjes së ekipit francez.

Edhe ndeshja tjetër mes Liverpoolit dhe Bayern Munichut përfundoi pa gola.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme