Unitedi eliminon Chelsean nga Kupa FA, kalon në çerekfinale Foto: Reuters

Unitedi eliminon Chelsean nga Kupa FA, kalon në çerekfinale

18 February 2019 22:32

Manchester Unitedi ka mposhtur Chelsean si mysafir për ta eliminuar nga Kupa FA dhe për të kaluar në çerekfinale.

“Djajtë e Kuqë” fituan 0 me 2 me dy gola të shënuar në pjesën e parë.

I pari realizoi Ander Herrera në minutën e 31-të, ndërsa më pas shënoi Paul Pogba në fund të pjesës së parë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme