Roma mposht Bolognan, del në pozitën e pestë

Roma mposht Bolognan, del në pozitën e pestë

18 February 2019 22:27

Roma ka mposhtur 2 me 1 Bolognan në xhiron e 24-të në Serie A për të kaluar në pozitën e pestë në tabelë.

Aleksandar Kolarov dhe Federico Fazio shënuan për Romën në minutat 55 dhe 73, teksa për mysafirët realizoi Sansone.

Roma ka 41 pikë dhe është në pozitën e pestë, me vetëm një pikë më pak se Milani që është i katërti. Interi mbetet i treti me 46 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme