Juventusi vazhdon dominimin në Serie A

Juventusi vazhdon dominimin në Serie A

15 February 2019 22:33

Juventusi ka siguruar fitoren e re duke mposhtur Frosinonen me rezultat 3 me 0, për të mbetur ekipi i vetëm i pamposhtur në ligat evropiane.

Dybala, Bonucci dhe Ronaldo ishin golashënuesit e këtij takimi.

Juventusi tani tubon 66 pikë në pozitën e parë dhe përcillet nga Napoli me 52 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme