Hidhet shorti për gjysmëfinalet e kupës së Kosovës

Hidhet shorti për gjysmëfinalet e kupës së Kosovës

13 February 2019 12:03

Ballkani dhe Feronikeli do të jetë derbi i gjysmëfinaleve në kupën e Kosovës.

Në zyrat e FFK-së shorti ka përcaktuar që klubi nga Suhareka ta presë ekipin nga Drenasi, derisa gjysmëfinalja tjetër do të zhvillohet mes Vëllaznimit dhe Trepçës 89’.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 17 prill, ndërsa ato të kthimit më 1 maj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme