PSG-ja kalon në epërsi ndaj Unitedit

Mbappe dyfishon epërsinë ndaj Unitedit

12 February 2019 22:22
22:25

Kylian Mbappe është përkujdesur për rezultatin 2 me 0 pas një kundërsulmi të shpejtë nga Angel Di Maria që asistoi te francezi për golin e dytë.

22:22

PSG-ja kalon në epërsi ndaj Unitedit

Paris Saint-Germaini ka kaluar në epërsi me të filluar pjesa e dytë e takimit me Manchester Unitedin në Ligën e Kampionëve.

Mbrojtësi mbeti i vetmuar në zonë dhe pas harkimit nga këndi realizoi një gol të bukur nga afërsia.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme