Tottenhami shpreh interesim për sulmuesin e Liverpoolit

Tottenhami shpreh interesim për sulmuesin e Liverpoolit

12 February 2019 21:35

Tottenham Hotspur është duke e monitoruar nga afër situatën e Daniel Sturridge.

Sulmuesi anglez, nuk po kalon momente të mira në “Anfield”, duke qenë zgjedhja e dytë e trajnerit gjerman, Jurgen Klopp, transmeton KTV.

29-vjeçari është në vitin e fundit të kontratës së tij dhe nuk e ka vazhduar ende atë.

Këtë situatë të krijuar është duke u munduar ta shfrytëzojë Tottenhamin, që synon transferimin e anglezit.

Sutrridge këtë sezon në të gjitha garat ka shënuar katër gola.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme