Formacionet zyrtare: United – PSG

Formacionet zyrtare: United – PSG

12 February 2019 19:58

Liga e Kampionëve fillon fazën e eliminimit direkt me ndeshjen kryesore të së martës që zhvillohet mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint-Germainit.

Eric Bailly është ndryshimi i vetëm tek Unitedi që prej ndeshjes së fundit në Premier Ligë, derisa Parisi pritet të luajë pa yjet Edinson Cavani e Neymar.

Këto janë formacionet:

Image

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme