Shala nënshkruan me Valerengan

Shala nënshkruan me Valerengan

12 February 2019 08:09

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Herolind Shala, nuk e ndërron kampionatin por vetëm skuadrën për sezonin e ri.

27-vjeçari ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me klubin e njohur norvegjez Valerenga dhe menjëherë i është bashkuar grupit për fazën përgatitore në Spanjë, raporton KTV.

Shala sezonin e kaluar u aktivizua te skuadra tjetër norvegjeze Start.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme