Dele Alli kthehet në mars

Dele Alli kthehet në mars

07 February 2019 21:32

Dele Alli ka bërë hapa të mëdhenj drejt shërimit të lëndimit të kofshës dhe rikthimit në fushën e futbollit.

Së bashku me Harry Kanen, janë dy futbollistët që po i mungojnë Tottenhamit në këtë fazë, kur është rritur intensiteti i ndeshjeve.

Alli u lëndua muajin e kaluar dhe po stërvitet ngadalë në Dubai, por nuk do të mund të jetë i gatshëm për ekipin deri në fillimi të muajit mars, shkruajnë mediat në Angli.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme