Roma e Milani ndajnë pikët

Roma e Milani ndajnë pikët

03 February 2019 22:23

Roma dhe Milani kanë ndarë pikët në kryendeshjen e xhiros së 22-të në Serie A, duke barazuar 1 me 1.

Krzysztof Piatek realizoi golin e parë të ndeshjes për Milanin. Ai shënoi në minutën e 26-të. Rezultatin e barazoi Nicolo Zaniolo në minutën e 46-të.

Dy ekipet mbesin në pozitat katër dhe pesë të tabelës, me Milanin që është i katërti me 36 pikë, një më shumë se Roma që është e pesta. Interi mbetet i treti me 40 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme