Katari kampion i ri i Azisë

Katari kampion i ri i Azisë

01 February 2019 17:08

Katari ka mposhtur Japoninë me rezultat 3 me 1, për t’u shpallur kampion i ri i Azisë në futboll.

Golat për Katarin i realizuan Almoez, Hatim dhe Afif ndërsa për japonezët golin e nderit e realizoi Minamino.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme