Gattuso i kënaqur me barazimin ndaj Napolit, Piatek e Cutrone s’do luajnë bashkë Foto: Reuters

Gattuso i kënaqur me barazimin ndaj Napolit, Piatek e Cutrone s’do luajnë bashkë

26 January 2019 23:30

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ishte i kënaqur me barazimin pa gola në San Siro ndaj Napolit.

Ai ka konfirmuar gjithashtu se dyshja sulmuese Krzysztof Piatek dhe Patrick Cutrone nuk do të luajnë së bashku tani për tani, kjo me arsyetimin se mund të prishet balanci në pjesët tjera të fushës, transmeton Koha.net.

“Luajtëm kundër një ekipi fantastik dhe ia dolëm shumë mirë në pjesën e parë. Në pjesën e dytë patëm lodhje por jam i lumtur me një pikë”, është shprehur Gattuso.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme