Hudson-Odoi zgjedh Bayernin

Hudson-Odoi zgjedh Bayernin

20 January 2019 15:28

Raportohet se talenti i Chelseat, Callum Hudson-Odoi ka vendosur që karrierën ta vazhdojë te gjiganti gjerman, Bayern Munich.

Daily mail raporton se anësori ka refuzuar ofertën e Chelseat prej 85 mijë funta në javë, dhe e sheh Bundesligën si vendin ideal për ta zhvilluar karrierën, transmeton Koha.net.

Për 18 vjeçarin raportohet se Bayerni është i gatshëm të paguajë 35 milionë funte.

Ai shihet si pasardhës i Arjen Robbenit te Bayerni.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme