Interi favorit për siguruar shërbimet e Ozilit Foto: Reuters

Interi favorit për siguruar shërbimet e Ozilit

16 janar 2019 16:36

Interi është favorit për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Arsenalit, Mesut Ozil, transmeton Koha.net.

Tuttomercatoweb kishte raportuar se Arsenali ka ofruar Ozilin tek Interi dhe Juventusi në mënyrë që të ketë financa për të transferuar Yannick Carrascon.

Raportohet se ai mund të transferohet edhe në formë huzimi deri në fund të sezonit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme