Chelsea refuzon ofertën e katalunasve për Willianin

Chelsea refuzon ofertën e katalunasve për Willianin

11 January 2019 21:16

Chelsea ka refuzuar ofertën e parë të Barcelonës, për sulmuesin e krahut, Willian, transmeton KTV.

Sipas medieve në Ishull, katalunasit kanë ofruar shërbimet e Malcom dhe një shumë prej 65 milionë eurove për Willianin që është refuzuar nga drejtuesit e klubit londinez.

Willian është një ndër lojtarët kryesorë këtë sezon te Chelsea, duke shënuar katër gola dhe gjashtë asistime deri më tani.

30-vjeçari ka kontratë me “Blutë e Londrës” deri në vitin 2020.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme