Barcelona në kërkim të një sulmuesi për të zëvendësuar Luis Suarezin

Barcelona në kërkim të një sulmuesi për të zëvendësuar Luis Suarezin

11 January 2019 18:56

Katalnuasit janë duke synuar transferimin e Alvaro Moratas nga Chelsea, në formë huazimi deri në fund të sezonit, transmeton KTV.

Spanjolli pritet të largohet nga “Stamford Bridge” gjatë këtij dimri, ku agjenti i tij aktualisht është në bisedime me Sevillan dhe Atletico Madridit që e dëshirojnë lojtarin.

26-vjeçari në këtë stinor ka shënuar 9 gola në 24 paraqitjet me londinezët.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme