Barça mposhtet nga Levante në Kupën e Mbretit

Barça mposhtet nga Levante në Kupën e Mbretit

10 January 2019 23:18

Barça ka pësuar humbje 2 me 1 në përballjen e parë me Levanten në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit.

Cabaco dhe Mayoral realizuan dy golat për Levanten në 18 minutat e parë, ndërsa për Barçën shënoi Philippe Coutinho në minutën e 84-të nga penaltia.

Ndeshja e kthimit luhet në Camp Nou më 17 janar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme