“Fadil Vokrri” dhe “Adem Jashari” së shpejti bëhen me VAR Foto: Koha

“Fadil Vokrri” dhe “Adem Jashari” së shpejti bëhen me VAR

08 January 2019 17:34

Stadiumet, “Fadil Vokrri” në Prishtinë dhe “Adem Jashari” në Mitrovicë, brenda një periudhe të shkurtër, pritet të kenë edhe dhomën e sistemit VAR.

Një gjë të tillë, e ka konfirmuar për Sportin në KTV, sekretari i Federatës së futbollit të Kosovës, Eroll Salihu.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme