KB Trepça zyrtarizon amerikanin Kevin Baker

KB Trepça zyrtarizon amerikanin Kevin Baker

05 January 2019 22:14

KB Trepça ka bërë përforcimin e parë në vitin e ri.

Mitrovicasit kanë arritur marrëveshje me fundorin amerikan Kevin Baker, transmeton KTV.

Basketbollisti amerikan, edicionin e kaluar është aktivizuar në kolegjin Troy University dhe ka pasur një mesatare prej 7.5 pikëve për ndeshje dhe 3.1 asistime.

Baker i është bashkuar “xehetarëve” në stërvitje dhe pritet të jetë i gatshëm për stinorin pranveror.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme