Alex Sandro shuan shpresat e Chelseat dhe të Unitedit, vazhdon me Juventusin

Alex Sandro shuan shpresat e Chelseat dhe të Unitedit, vazhdon me Juventusin

20 dhjetor 2018 17:33

Mbrojtësi Alex Sandro do ta veshë fanellën e Juventusit deri më 2023.

Ai sot ka nënshkruar kontratën e re me kampionin italian, ka konfirmuar përmes faqes zyrtare Juventusi, transmeton Koha.net.

Braziliani ishte i lidhur ngushtë me një transferim te Chelsea apo Unitedi, që kanë shprehur interesim.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme