Shorti i Europa Ligës – Live

21 prill 2017 13:02

Ajax, Lyon, Celta Vigo dhe Manchester Unitedi janë gjysmëfinalistët e Europa Ligës.

Pas pak do të mësohen çiftet gjysmëfinale.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme