Ceremonia e shortit të gjysmëfinaleve në “Champions”

21 prill 2017 11:55

 Ka filluar ceremonia e shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve.

Real Madridi, Juventusi, Monaco dhe Atletico Madridi janë gjysmëfinalistët dhe pas pak do të mësojnë kundërshtarin e tyre.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme