Vdes ish-lojtari i Anglisë

Vdes ish-lojtari i Anglisë

21 prill 2017 10:19

Ugo Ehiogu, ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, ka vdekur në moshën 44-vjeçare.

Tottenhami ka konfirmuar sot se Ehiogu ka vdekur nga sulmi një zemër në qendrën stërvitore të klubit.

“Me pikëllim të madh ju njoftojmë për vdekjen e Ugo Ehiogu, trajnerit tonë të ekipit U-23”, thuhet në njoftimin e klubit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme