Formacionet zyrtare: Liverpool – United

Formacionet zyrtare: Liverpool – United

16 December 2018 16:09

Derbi i kësaj jave në Premier Ligë e sjell derbin ndërmjet Liverpoolit dhe Unitedit.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare, dhe Shaqiri e nis nga stoli këtë takim.

Formacionet zyrtare janë këto:

Liverpool:

Image

United:

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme