Barcelona synon mbrojtësin e Chelseat Foto: Ilustrim

Barcelona synon mbrojtësin e Chelseat

15 December 2018 17:38

Barcelona është në kërkim të një qendërmbrojtësi, dhe njëri nga synimet është mbrojtësi i Chelseat, Andreas Christensen.

Sport raporton se gjiganti spanjoll synon ta transferojë atë në afatin kalimtar të janarit, transmeton Koha.net.

Barcelona ka mbetur pa Samuel Umtitin e lënduar, dhe kërkojnë ta gjejnë një zëvendësues të tij.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme