Juve synon ta përdorë Sandron për transferimin e Pogbas Foto: Ilustrim

Juve synon ta përdorë Sandron për transferimin e Pogbas

15 December 2018 16:42

Kampioni i Italisë, Juventusi synon që ta transferojë sërish Paul Pogban nga Manchester Unitedi.

TMË raporton se për të siguruar shërbimet e tij “Zonja e Vjetër” synon që të japë një shumë të parave si dhe mbrojtësin e saj Alex Sandro, transmeton Koha.net.

Sipas këtyre raporteve Juventusi është i gatshëm që për mesfushorin francez të ofrojë 40 milionë euro dhe Sandron, i cili më parë ka qenë i lidhur me një kalim në Old Trafford.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme