Unitedi i gatshëm të ofrojë rreth 45 milionë euro për Pochettinon

Unitedi i gatshëm të ofrojë rreth 45 milionë euro për Pochettinon

07 December 2018 17:52

Manchester Unitedi ka vendosur që Mauricio Pochettino është njeriu me të cilin dëshiron ta zëvendësojë Jose Mourinhon.

The Sun raporton se “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm të paguajnë rreth 45 milionë euro për të siguruar shërbimet e Pochettinos, transmeton Koha.net.

Jose Mourinho është duke kaluar në një presion të jashtëzakonshëm në Old Trafford dhe Unitedi është duke shikuar mundësinë që ta zëvendësojë portugezin pas rezultateve jo të mira.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme