Alex Sandro me ofertë nga Premier Liga

Alex Sandro me ofertë nga Premier Liga

04 December 2018 21:40

Mbrojtësi i Juventusit, Alex Sandro raportohet se ka marrë oferta luksoze nga një klub i Premier Ligës.

Chelsea dhe Manchester Unitedi për një kohë të gjatë kanë shprehur interesim për mbrojtësin brazilian dhe sipas Calciomercatos, një klub ka bërë ofertë për të.

Kjo gazetë raporton se 27-vjeçari është duke e menduar seriozisht këtë ofertë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme