Futbollistët shqiptarë në botë: 16 gola e 7 asistime këtë xhiro

04 December 2018 13:38

16 gola e 7 asistime ishte bilanci i kësaj xhiroje për futbollistët shqiptarë.

Admir Mehmedi dhe Elvis Rexhbeçaj i dhanë fitoren Wolfsburgut në Bundesligë. Arbër Zeneli shënoi kurse Donis Avdijaj asistoi në kampionatin holandez.

Këto dhe të tjera për futbollistët shqiptarë, mund t’i shihni në videon lartë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme