Bayerni ndalet me barazim nga Fortuna

Bayerni ndalet me barazim nga Fortuna

24 November 2018 17:27

Bayern Munichu ka barazuar 3 me 3 me Fortuna Dusseldorfin për të mbetur prapa Borussia Dortmundit që nuk di për humbje.

Sule dhe Muller me dy gola u përkujdesën për vendasit, ndërsa Lukebakio realizoi hat-trick për barazimin e mysafirëve në këtë takim.

Me këtë barazim kampioni aktual ka 21 pikë në pozitën e pestë, nëntë më pak se Dortmundi që gjendet në pozitën e parë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme