Milani barazon me Betisin, rrezikon të mos e kalojë grupin

Milani barazon me Betisin, rrezikon të mos e kalojë grupin

08 November 2018 22:53

Milani ka barazuar 1 me 1 si mysafire e Betisit në kuadër të xhiros së katërt në Grupin F të Ligës së Evropës.

Lo Celso dhe Suso shënuan golat për rezultatin që e bën Betisin avorit për të shkuar tutje.

Betisi tani ka tetë pikë në pozitën e parë, një më shumë se Olympiacosi e Milani. Dudelange s’ka pikë në pozitën e fundit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme