James Rodriguezi përplaset me trajnerin e Bayernit, drejt largimit Foto: Reuters

James Rodriguezi përplaset me trajnerin e Bayernit, drejt largimit

08 November 2018 19:18

James Rodriguezi mund të largohet nga Bayern Munichu, transmeton KTV.

Ylli kolumbian po vazhdon të jetë i pakënaqur me trajneri Niko Kovaq dhe e dëshiron largimin nga “bavarezët”.

Sipas ‘Bild’, James ka pasur një përplasje të re në dhomat e zhveshjes, tani me drejtorin sportiv të Bayernit, Hasan Salihamidziq.

Jamesi i është bashkuar Bayernit sezonin e kaluar në një marrëveshje huazimi prej dy vjetësh, por me situatën aktuale kolumbiani pritet t’i japë fund aventurës së tij në Gjermani.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme