Mourinho synon ty transferime në janar

Mourinho synon ty transferime në janar

01 November 2018 15:07

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, raportohet se dëshiron blerjen e dy lojtarëve në afatin kalimtar të janarit.

Manchester Evening News raporton se portugezi do të ketë në dispozicion 100 milionë euro për transferimin e një mbrojtësi dhe një qendërsulmuesi.

Mourinho dëshiron një sulmues që realizon gola pas formës së dobët që po tregon Romelu Lukaku i cili tash e nëntë ndeshje nuk ka realizuar gol për Unitedin.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme