Kampioni i Kosovës në futsall tërhiqet nga garat

Kampioni i Kosovës në futsall tërhiqet nga garat

25 tetor 2018 14:38

Kampioni i Kosovës në futsall është tërhequr nga garat. Në njoftimin e publikuar të enjten në Facebook nuk zbulohen arsyet e tërheqjes. Por, thuhet se është vendim i dhimbshëm.

"Fc Feniks ka vendosur të ndërpres pjesëmarrjen në garat kampionale dhe garave për kupë duke u tërhjekur nga çdo aktivitet sportiv", thuhet në njoftim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme