Të rinjtë e Kosovës mposhten në Izrael Foto nga stërvitja

Të rinjtë e Kosovës mposhten në Izrael

16 October 2018 19:02

Kosova e grupmoshave U21 është mposhtur nga Izraeli me rezultat 3 me 0.

Djelmoshat e Rafet Prekazit u mposhtën sot në ndeshjen e zhvilluar në Tel Aviv dhe me këtë humbje Kosova është e parafundit në grupin kualifikues për Evropianin U21.

Kosova tubon 12 pikë në pozitën e pestë ndërsa grupit i prin Gjermania me 25 pikë, e ndjekur nga Norvegjia me 14 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme