Juve sigurt drejt titullit

Juve sigurt drejt titullit

15 prill 2017 16:49

Juventusi po vazhdon me hapa të sigurt drejt mbrojtjes së titullit në Serie A.

Bianconerët e mposhtën sot me lehtësi Pescaran në udhëtim, transmeton Koha.net.

Ishte sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain që shënoi të dy golat, në fitoren 0-2.

Për të asistuan Cuadrado dhe Manxhukiq.

Juve me këtë fitore arrin në kuotën e 80 pikëve, derisa Pescara në vendin e fundit ka vetëm 14 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme